Odstraszacz myszy, gryzoni Ultrasonic Attack Wave.

129,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Skuteczność działania

Odstraszacz kun Ultrasonic Attack Wave Pestrepeller pozwala na zabezpieczenie dużych powierzchni (500m2) przed niepożądaną obecnością szkodników. Odstraszacz kun i myszy pozwala na skuteczne ograniczenie rozprzestrzeniania się myszy, szczurów, kun, łasic oraz większości owadów takich jak pchły, karaluchy, mrówki, świerszcze itp. Odstraszanie ultradźwiękami jest innowacyjną metodą odstraszania która znacząco wyróżnia się swoją skutecznością na tle innych metod walki ze szkodnikami. 

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt 

Elektroniczny odstraszacz myszy jest bezpieczny i nieszkodliwy dla odstraszanych zwierząt. Emitowane ultradźwięki są dla nich niegroźne, nie wyrządzają im w żaden sposób krzywdy. Badania laboratoryjne wykazują iż elektroniczny odstraszacz kun i myszy sprawia im uczucie dużego dyskomfortu, w konsekwencji czego zmusza je do zmiany miejsca przebywania. Urządzenie emituje zmienne częstotliwości w zakresie od 30,000 Hz do 65,000 Hz. Wysokie ciśnienie akustyczne pozostaje poza sferą słyszalności ludzi oraz większości zwierząt domowych takich jak koty, psy, ptaki. Ultradźwięki nie kolidują również z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na prace elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparat słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. 

Zasięg działania

Odstraszacz kun został wyposażony w dwa wydajne generatory o wysokiej częstotliwości, przetwornik oraz podwójny głośnik. Połączenie tych elementów pozwala na intensywną i agresywną emisję ultradźwięków o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 130 dB.

Elektroniczny odstraszacz kun wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów zasięgiem odstraszania które pozwala na zabezpieczenie nawet 500 m² powierzchni. Należy pamiętać o nieumieszczaniu odstraszacza bezpośrednio na wykładzinach oraz miękkich powierzchniach które absorbują ultradźwięki. Odstraszacz na myszy i kuny powinien mieć również możliwość swobodnej emisji fal dźwiękowych, przedmioty takie jakie meble, ściany nie przepuszczają ultradźwięków. Właściwości:

- innowacyjna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- skutecznie odstrasza gryzonie i robaki,
- odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć nawet 500 m² powierzchni,
- znikomy pobór prądu wynoszący 1,5 W.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Proces odstraszania

Odstraszacz kun i myszy emituje ultradźwięki, dźwięki o zmiennej częstotliwości, które wywołują uczucie dyskomfortu u odstraszanych zwierząt. W celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z odstraszacza urządzenie powinno być aktywne 24h/7 dni w tygodniu. Szkodniki po pierwszych dniach od uruchomienia urządzenia zaczną wychodzić z pomieszczeń. Odstraszacz kun i myszy znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie wskazane jest korzystanie z fizycznych i chemicznych metod walki ze szkodnikiami. 

Sposób użycia:

- wyjmij odstraszacz kun z pudełka,
- podłącz urządzenie do standardowego gniazdka sieciowego,
- uruchamiając pierwszy raz odstraszacz gryzoni skorzystaj z przycisku funkcyjnego "TEST", skorzystanie z tej funkcji pozwoli na usłyszenie intensywnego pisku, pisk ten odpowiada dźwiękom jakie słyszą odstraszane gryzonie i owady,
- elektroniczny odstraszacz kun jest gotowy do pracy. 

Specyfikacja:

- wymiary: 12 cm x 9 cm x 7 cm,
- waga: 160 gram,
- zasilanie 220-240 V,
- pobór prądu: 1,5 W, 
- kąt emisji ultradźwięków: 260 stopi,
- ciśnienie akustyczne 130 dB, 
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 30,000 Hz - 65,000 Hz.
 
W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz ultradźwiękowy,
- zasilacz sieciowy.
 

Popularne kategorie