Środek na osy i szerszenie Propal Herkules MAX.

19,90 zł

Cena jednostkowa:
6,63 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Propal Herkules MAX - super skuteczny środek do zwalczania os i szerszeni

Preparat Herkules MAX przeznaczony do zwalczania os i szerszeni. Środek skutecznie likwiduje osy i szerszenie także w ich gniazdach. Środek na osy i szerszenie Herkules Max skutecznie pozwala zwalczyć gniazda osy i szerszeni, czyli miejsca ich bytowania. Stosując preparat Herkules przeciwko osom  i szerszeniom skutecznie i na dobre pozbędziesz się problemu z tymi owadami. Dzięki niemu samodzielnie wyeliminujesz gniazdo os czy szerszeni. Pojemnik wyposażony jest w specjalną, szybkoopróżnialną dyszę, która szczególnie przyda się przy likwidacji os i szerszeni w ich gniazdach.


preparat na osy, środek na osy, gaśnica na osy i szerszenie, preparat na szerszenie, środek na szerszenie, zwalczanie os, jak pozbyć się os, sposób na szerszenie,Zwalcza

- osy,
- szerszenie,
- gniazda.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na osy i szerszenie

W celu poprawnego użycia środka na osy i szerszenie należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć pokrywkę ochronną. Wylot dyszy skierować w okolicę wlotu do gniazda. Zabieg wykonywać w późnych godzinach popołudniowych lub wieczorem, gdyż wtedy aktywność zwalczanych owadów jest obniżona. Spryskać obficie wlot do gniazda w ciagu kilku sekund. Maksymalny zasięg strumienia preparatu - 5 metrów od gniazda. Preparat działa kontaktowo, a efekt bójczy występuje po 30-45 minutach od zastosowania.Skład:

neopynamina forte
stężenie: 3,4 g/l (0,4%),
Numer CAS 1166-46-7  

cyfenotryna 
stężenie 10,2 g/l (1,2%) 
Numer CAS 39515-40-7 

numer pozwolenia: 4077/10

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 300 ml
 

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcji należy osłonić odkryte części ciała przed użądleniami owadów,
- podczas zabiegu należy zachować szczególną ostrożność,
- w przypadku użycia preparatu w pomieszczeniu niezbędny czas wentylacji po wykonaniu oprysku na owady: 2 godziny
- do usuwania gniazda można przystąpić po upływie conajmniej 24 godzin od oprysku, po stwierdzeniu całkowitego zaniku aktywności owadów.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore,

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Popularne kategorie