Lampa owadobójcza. Lampa na owady wisząca 20m2.

Produkt archiwalny


  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

swissinno logo

Lampa owadobójcza Swissinno podwieszana - ochrona przed muchami i komarami w domu


Potrzebujesz pozbyć się komarów, much lub innych latających owadów (mole, ćmy, osy), ale nie chcesz używać środków chemicznych? Wszystkie lampy owadobójcze, które widziałeś u znajomych i w internecie są brzydkie i nie pasują do Twojego wystroju wnętrz? Lampy owadobójcze Swissinno zaprojektowano by wytępić owady i żeby cieszyły oko. Nowoczesne wzornictwo i estetyczne wykonanie pozwala by lampa owadobójcza nie tylko pełniła swoją podstawową funkcję lecz również stanowiła ciekawy element wystroju. Podwieszana lampa owadobójcza wygląda przecież jak zwyczajna, stylowa lampa!

lampy swissinno

Tylko teraz i tylko u nas - super GRATIS!

Kupując lampę owadobójczą SWISSINNO dostajesz cztery super skuteczne lepy na muchy i inne owady EFFECT i Spray do zwalczania owadów Effect!

Pułapka lepowa EFFECT Flytrap Roll to sprawdzony i skuteczny sposób na monitorowanie i utrzymywanie niskiej populacji much na danym terenie. Pułapka na muchy idealnie nada się do użycia przede wszystkim w domach, mieszkaniach, garażach i innych stosunkowo niewielkich pomieszczeniach.

Uniwersalny preparat EFFECT nadaje się do zwalczania zarówno owadów biegających (karaluchów, prusaków, mrówek), które znaleźć można zarówno w domach jaki w pomieszczeniach sanitarnych jak i owadów latających (muchy, meszki, komary i inne).

Substancja czynna: permetryna 0,1g/100g produktu, tetrametryna 0,3g/100g

 


Długowieczność lamp LED

Świetlówki LED mają największą żywotność spośród wszystkich dostępnych rozwiązań. Możesz liczyć na aż 10 tysięcy godzin nieprzerwanej pracy! Umieszczone wewnątrz obudowy lampy owadobójczej świetlówki UV emitują światło ultrafioletowe, które wabi owady. Bezpośrednio przed przed świetlówkami umieszczona jest specjalna stalowa siatka podłączona do generatora wysokiego napięcia. Siatka jest tak skonstruowana, że owad, który znajdzie się w jej bezpośrednim sąsiedztwie zostaje porażony prądem i natychmiast ginie. Uśmiercony owad spada do specjalnego pojemnika znajdującego się w dolnej części obudowy, który możesz łatwo odkręcić i opróżnić co pomaga w utrzymaniu czystości. Lampa owadobójcza to skuteczny sposób na owady latające w domach i mieszkaniach bez potrzeby używania środków chemicznych.


Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych

Mocna obudowa dystansująca ogranicza możliwość dotknięcia siatki pod wysokim napięciem przez dzieci i zwierzęta domowe. Dzięki temu w odróżnieniu od innych produktów na rynku lampa owadobójcza Swissinno jest zdecydowanie bardziej bezpiecznym wyborem.

lampa owadobójcza, lampa na owady, lampa na muchy, lampa na komary, lampa na osy, lampa na mole, lampa odstraszacz, SwissinnoLampa Owadobójcza 3W LED
Światło ultrafioletowe wabi muchy, mole, komary i inne owady do naładowanej metalowej kratki, gdzie giną.
Martwe insekty spadają do tacki, którą można łatwo wyjąć i wyczyścić.
Światło ultrafioletowe oraz naładowana metalowa siatka są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

Lampa owadobójcza przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w sklepach, masarniach, piekarniach, supermarketach, barach oraz restauracjach, ale również na kempingu czy w sypialni. Lampa owadobójcza sprawdza się wszędzie tam, gdzie doskwiera nam obecność owadów latających (komary, muchy, meszki, itp.).

 


Sposób użycia:

1. Zawieś lub zamontuj urządzenie na takiej wysokości, by znalazło się ono poza zasięgiem dzieci lub zwierząt domowych (zaleca się 2 metry lub wyżej).
2. Podłącz aparat do gniazdka elektrycznego za pomocą wtyczki.

Czyszczenie: 

Lampę owadobójczą należy czyścić raz na tydzień (częściej, jeżeli jest dużo owadów). Należy używać załączonej szczotki do oczyszczania metalowej siatki pod wysokim napięciem uważając by nie zagiąć przewodów sieciowych. Jeśli to konieczne, świetlówki UV mogą być czyszczone przy użyciu pędzla i lekko wilgotnej ściereczki. Odkręć dolną tackę z owadami i opróżnij ją. Nigdy nie pozwól, aby urządzenie weszło w kontakt z wodą.

UWAGA: NALEŻY ZAWSZE WYJĄĆ WTYCZKĘ I WYŁĄCZYĆ URZĄDZENIE PRZED JEGO OCZYSZCZENIEM.

INSTRUKCJA OBSŁUGI LAMPY OWADOBÓJCZEJ SWISSINNO 3W

Specyfikacja:

• Moc wejściowa: 220-240V 50 Hz 6 W
• Rodzaj lampy: 3 W LED
• Temperatura pracy: 5° - 40° C
• Napięcie siatki: 1000 V,
• Max prąd na HV Siatce: 5 mA
• Max moc na HV Siatce: 0.5 W
• Obszar działania: 20 m²
• Żywotność lampy LED: 10 000 godzin
• Gwarancja Europejska: 2 lata. 
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Lampa owadobójcza na muchy, komary, meszki i osy. Lampa na owady Bros.

Lampa owadobójcza na muchy, komary, meszki i osy. Lampa na owady Bros.

Lampa owadobójcza Bros skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi, takimi jak muchy, komary, meszki i osy, mole i inne ćmy.

55,99 zł

Sprawdź teraz

Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.

Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.

Elektryczna łapka na muchy to skuteczny sposób na muchy, komary, mole i inne owady latające. Elektryczna łapka na muchy dzięki wysokiemu napięciu spala owady w zetknięciu się z siatką. Packa na muchy jest w kształcie rakiety do tenisa, dzięki czemu jest ergonomiczna i łatwa w użyciu.

16,99 zł

Sprawdź teraz

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

  • Polecamy

Insect Blitz Swatter to połączenie paletki rażącej owady i lampy owadobójczej. Skutecznie zwalcza muchy, komary, mole, ćmy i inne owady latające. Chroni aż 30m² powierzchni użytkowej.

49,00 zł

Sprawdź teraz

Lampa owadobójcza na muchy, komary bezprzewodowa Insect Lantern No Pest®

Lampa owadobójcza na muchy, komary bezprzewodowa Insect Lantern No Pest®

  • Polecamy

Bezprzewodowa, przenośna lampa owadobójcza z akumulatorem Insect Lantern No Pest® skutecznie przyciąga owady takie jak muchy, komary, meszki, mole czy ćmy do siatki rażące je impulsem elektrycznym. Zasięg działania do 40m², czas pracy do 15 godzin!

79,99 zł

Sprawdź teraz

Duża lampa owadobójcza rażąca Insect Blitz Barrier No Pest® 49 x 26,5 cm

Duża lampa owadobójcza rażąca Insect Blitz Barrier No Pest® 49 x 26,5 cm

  • Polecamy

Lampa owadobójcza Insect Blitz Barrier No Pest® pozwala pozbyć się komarów, much, moli, os i innych owadów latających z domu, sklepu, cukierni, stajni itp.. Skuteczny sposób na owady w domu.

99,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie