Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

119,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Chwilowy brak towaru
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Wyjątkowo skuteczny

Odstraszacz na węże Defenders STV 645 pozwala na zabezpieczenie terenu przed obecnością jadowitych żmij i innych węży jak np. zaskrońce. 

Co odstrasza żmije? 

Odstraszacz żmij STV-645 emituje naprzemiennie wibracje oraz ultradźwięki, które są wyjątkowo nieprzyjemne dla węży. Urządzenie wibruje co 60-180 sekund, dodatkowo urządzenie emituje impuls dźwiękowy trwający około 6 sekund. Kombinacja tych dwóch nowatorskich metod odstraszania daje najskuteczniejsze rezultaty i sprawia, że to najwydajniejszy sposób na żmije. Sejsmiczne i dźwiękowe sygnały odstraszacza sprawiają, że znajdujące się w okolicy urządzenia węże zostają zmuszone do opuszczenia miejsca, w którym aktualnie przebywają. 

Zasilany bateryjnie

Odstraszacz zasilany jest przy pomocy dwóch baterii 1,5V - dzięki czemu urządzenie pracuje zarówno w dzień jak i w nocy. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia pełną ochronę przeciw zmiennym warunkom atmosferycznym. Urządzenie jest bezpieczne dla odstraszanych zwierząt oraz zwierząt domowych.

Trwały i skuteczny

Urządzenie od czołowego brytyjskiego producenta w branży odstraszania firmy STV jest jednym z najbardziej zaawansowanych odstraszaczy tego typu dostępnych na rynku. Zabezpiecza aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni! 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz nie ma negatywnego wpływu na odstraszane zwierzęta, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. Emitowanym przez urządzenie dźwiękom towarzyszą wibrację wewnątrz odstraszacza. Wibrację oraz emitowane dźwięki nie mają wpływu na zwierzęta domowe. 


odstraszacz węży, odstraszacz na węże, odstraszanie żmij, co odstrasza żmijeWłaściwości

- emituje niskie dźwięki oraz wibracje o zmiennej częstotliwości,
- skutecznie odstrasza węże: żmije, zaskrońce i inne gady.
- posiada odblaskowe części ułatwiające zauważenie (np. podczas koszenia trawnika).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Sposób działania

Odstraszacz węży emituje dźwięki i wibracje o zmiennej częstotliwości. Zasilany jest 2 bateriami typu 1,5V. Przewidywany czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi około 4-6 miesięcy. Wibracyjny odstraszacz na węże jest urządzeniem wodoodpornym, górna pokrywa powinna być mocno zakręcona.

Miejsce działania

Odstraszacz na żmije STV-645 należy niezwłocznie usunąć z ziemi w przypadku zamarznięcia gleby oraz powodzi. Zasięg odstraszacza uzależniony jest od warunków glebowych. Wilgotne gleby gliniaste są najlepszymi przewodnikami wibracji oraz ultradźwięków, zasięg działania odstraszacza może spaść w przypadku szczególnie wysuszonych i luźnych gleb.

Sposób użycia


- odkręć odblaskową nakrywkę z góry urządzenia i wysuń pojemnik na baterie,
- umieść wewnątrz urządzenia 2 baterie 1,5V,
- zamontuj z powrotem odblaskową nakrywkę, upewniając się, ze jest ona poprawnie przykręcona, aby uniknąć przedostania się do urządzenia wody,
- zakop odstraszacz STV-645 do podstawy odblaskowej nakrywki zapewniając solidny kontakt z glębą,
- nie umieszczaj urządzenia w miejscu, gdzie znajdują się podziemne przeszkody, takie jak fundamenty, stawy ogrodowe i korzenie drzew.

Specyfikacja:

- zasilanie: 2x baterie 1,5V (nie w zestawie)
- zasięg działania: 1000 m2
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 


Popularne kategorie