STV Defenders
Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Cena: 99,00 139,00

Wyjątkowo skuteczny

Odstraszacz na węże Defenders STV 645 pozwala na zabezpieczenie terenu przed obecnością jadowitych żmij i innych węży jak np. zaskrońce. 

Co odstrasza żmije? 

Odstraszacz żmij STV-645 emituje naprzemiennie wibracje oraz ultradźwięki, które są wyjątkowo nieprzyjemne dla węży. Urządzenie wibruje co 60-180 sekund, dodatkowo urządzenie emituje impuls dźwiękowy trwający około 6 sekund. Kombinacja tych dwóch nowatorskich metod odstraszania daje najskuteczniejsze rezultaty i sprawia, że to najwydajniejszy sposób na żmije. Sejsmiczne i dźwiękowe sygnały odstraszacza sprawiają, że znajdujące się w okolicy urządzenia węże zostają zmuszone do opuszczenia miejsca, w którym aktualnie przebywają. 

Zasilany bateryjnie

Odstraszacz zasilany jest przy pomocy dwóch baterii 1,5V - dzięki czemu urządzenie pracuje zarówno w dzień jak i w nocy. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia pełną ochronę przeciw zmiennym warunkom atmosferycznym. Urządzenie jest bezpieczne dla odstraszanych zwierząt oraz zwierząt domowych.

Trwały i skuteczny

Urządzenie od czołowego brytyjskiego producenta w branży odstraszania firmy STV jest jednym z najbardziej zaawansowanych odstraszaczy tego typu dostępnych na rynku. Zabezpiecza aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni! 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz nie ma negatywnego wpływu na odstraszane zwierzęta, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. Emitowanym przez urządzenie dźwiękom towarzyszą wibrację wewnątrz odstraszacza. Wibrację oraz emitowane dźwięki nie mają wpływu na zwierzęta domowe. 


odstraszacz węży, odstraszacz na węże, odstraszanie żmij, co odstrasza żmijeWłaściwości

- emituje niskie dźwięki oraz wibracje o zmiennej częstotliwości,
- skutecznie odstrasza węże: żmije, zaskrońce i inne gady.
- posiada odblaskowe części ułatwiające zauważenie (np. podczas koszenia trawnika).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Sposób działania

Odstraszacz węży emituje dźwięki i wibracje o zmiennej częstotliwości. Zasilany jest 2 bateriami typu 1,5V. Przewidywany czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi około 4-6 miesięcy. Wibracyjny odstraszacz na węże jest urządzeniem wodoodpornym, górna pokrywa powinna być mocno zakręcona.

Miejsce działania

Odstraszacz na żmije STV-645 należy niezwłocznie usunąć z ziemi w przypadku zamarznięcia gleby oraz powodzi. Zasięg odstraszacza uzależniony jest od warunków glebowych. Wilgotne gleby gliniaste są najlepszymi przewodnikami wibracji oraz ultradźwięków, zasięg działania odstraszacza może spaść w przypadku szczególnie wysuszonych i luźnych gleb.

Sposób użycia


- odkręć odblaskową nakrywkę z góry urządzenia i wysuń pojemnik na baterie,
- umieść wewnątrz urządzenia 2 baterie 1,5V,
- zamontuj z powrotem odblaskową nakrywkę, upewniając się, ze jest ona poprawnie przykręcona, aby uniknąć przedostania się do urządzenia wody,
- zakop odstraszacz STV-645 do podstawy odblaskowej nakrywki zapewniając solidny kontakt z glębą,
- nie umieszczaj urządzenia w miejscu, gdzie znajdują się podziemne przeszkody, takie jak fundamenty, stawy ogrodowe i korzenie drzew.

Specyfikacja:

- zasilanie: 2x baterie 1,5V (nie w zestawie)
- zasięg działania: 1000 m2
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Solarny odstraszacz węży STV 757. 900 m2! Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Solarny odstraszacz węży pozwala na zabezpieczenie terenu przed niepożądaną obecnością żmij, padalców, zaskrońców itp.. Odstraszacz na żmije pozwala na ochronę 650 metrów kwadratowych powierzchni.

129,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Odstraszacz węży sejsmiczny. Odstraszacz na żmije, zaskrońce KEMO.

Odstraszacz węży KEMO odstraszający żmije, zaskrońce, padalce i in. za pomocą agresywnych sygnałów sejsmicznych. Odstraszacz na żmije jest wodoodporny. Innowacyjna metoda odstraszania, alternatywa dla chemii!

199,00 zł 127,00 zł

Zobacz

Odstraszacz Węży 800m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Jak odstraszyć żmije w ogrodzie? Odstraszacz na żmije Pest-X RR-2 emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości 300 - 400 Hz przez 24h na dobę, odstraszane zwierzęta nie są w stanie się przyzwyczaić. To skuteczny sposób na żmije pozwalający pozbyć się węży w ogrodzie.

109,90 zł 79,90 zł

Zobacz

Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Odstraszacz węży pozwalający na zabezpieczenie aż 1500 m2 powierzchni. Odstraszacz na żmije emituje dźwięki oraz wibracje o niskiej częstotliwości. Urządzenie jest bezpieczne dla zwierząt domowych.

189,00 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder