Solarny odstraszacz węży STV 757. 900 m2! Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

119,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Wyjątkowo skuteczny

Solarny odstraszacz węży model STV-757 to wysokiej klasy urządzenie brytyjskiej marki STV Defenders specjalizującej się w odstraszaniu zwierząt. Jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię w promieniu 15 metrów od miejsca emisji dźwięków. W przypadku występowania problemu z wężami na większym obszarze zaleca się użycie kilku urządzeń STV-757. Odstraszacz na węże zasilany jest za pomocą wbudowanych akumulatorów 1.2V AA Ni-MH ładowanych słonecznie. Nadaję się wyłącznie do użytku zewnętrznego. Odstraszacz należy usunąć z ogrodu w przypadku zamarznięcia gleby oraz powodzi. 

To wyjątkowo skuteczny sposób na żmije - urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości, które sprawiają duże uczucie dyskomfortu odstraszanym zwierzętom. Odstraszacz na węże może również posłużyć jako odstraszacz kretów, nornic, myszy polnych, wiewiórek oraz innych mniejszych zwierząt, których obecności nie chcielibyśmy doświadczyć w najbliższej okolicy. Odstraszacz zabezpiecza około 900 metrów kwadratowych powierzchni. 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz na żmije emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości, dzięki czemu zwierzęta nie przyzwyczajają się do tych sygnałów. Wibracje i dźwięki emitowane są co 50 sekund przez 24 godziny dziennie. Brak negatywnego wpływu na słuch zwierząt domowych, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. solarny odstraszacz węży, odstraszacz na węże, odstraszanie żmij, co odstrasza żmije
Właściwości

- emituje niskie dźwięki o zmiennej częstotliwości
- odstrasza żmije, zaskrońce, padalce itp. ,
- odstraszacz posiada wbudowany panel solarny który pozwala na nieprzerwaną prace bez użycia dodatkowych baterii.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Sposób działania

Odstraszacz na węże wykorzystuje do działania panele solarne które ładują wbudowany akumulator, dzięki czemu odstraszacz na krety może działać zarówno w nocy jak i w pochmurne dni. Nie potrzebuje do działania dodatkowych źródeł zasilania i ładowania, jest zupełnie samowystarczalny. 

Wbudowane ogniwo słoneczne powinno być regularnie czyszczone za pomocą wilgotnej szmatki w celu usunięcia potencjalnych zanieczyszczeń wynikłych podczas naturalnej eksploatacji odstraszacza. Dzięki wbudowanym akumulatorom jest w stanie pracować w nocy jak i również podczas słabiej nasłonecznionych dni. Odstraszacz na żmije jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz jest bezpieczny dla zwierząt domowych. 

Specyfikacja:

- zasięg działania: 900 m2,
- zmienna częstotliwość działania
- akumulator: Ni-MH 1,2 V 
 


W opakowaniu znajduję się:

- odstraszacz na węże, 
- instrukcja obsługi,
- 12 miesięczna gwarancja producenta. 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Popularne kategorie