Monagro
Środek na korniki. Środek owadobójczy na szkodniki drewna. 1l.

Środek na korniki. Środek owadobójczy na szkodniki drewna. 1l.

Cena: 99,00

Skuteczny preparat na korniki i inne szkodniki magazynowe

Środek na korniki o silnym działaniu owadobójczym przeznaczony do wykonywania oprysków na owady w zaawansowanych działaniach dezynsekcyjnych. Przeznaczony do zwalczania szkodników drewna. Może być efektywnie stosowany w celu zwalczania szkodników na zewnątrz: zewnętrzne fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, przy pojemnikach na odpady oraz wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności.

preparat na osy, środek na szerszenie, środek na osy, preparat na szerszenie, oprysk na osy, oprysk na szerszenie, sposób na osy, sposób na szerszenieZastosowanie 

- preparat na spuszczele
- środek na kołatki
- preparat na korniki© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na osy

Preparat na szkodniki drewna do zastosowania w roztworze wodnym w stężeniu 0,5 - 1% (w ilości 50 - 100 ml/10 l wody). W przypadku zamgławiania na zimno lub na gorąco można stosować z rozpuszczalnikiem na bazie glikolu w stężeniach 3-5% (300-500 ml/10l rozpuszczalnika) w ilości 0,5- 1l roztworu na hektar lub 1000 m2 powierzchni pomieszczenia. Właściwości owadobójcze uzyskujemy już po 2 godzinach od zastosowania środka.

Pojemność: 1l

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na osy: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
 
Środek na korniki. Środek owadobójczy na szkodniki drewna. 1l.
Środek na korniki. Środek owadobójczy na szkodniki drewna. 1l.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder