Vaco spray na owady latające. Insektycyd.

Cena: 12,99

    12.99 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Skuteczne rozwiązanie

Odstraszacz na owady w formie silnie działającego sprayu owadobójczego. Spray na owady latające Vaco jest śmiertelny dla owadów. Insektycyd posiada w swoim składzie aktywne substancje czynne. Spray jest bardzo skuteczny, ale po jego użyciu należy bardzo dokładnie wywietrzyć pomieszczenie, aż do zaniku specyficznego zapachu. Produkt działa szkodliwie na drogi oddechowe, drażniąco na oczy i skórę. Należy unikać wdychania rozpylonej cieczy, a zanieczyszczenia skóry i oczu umyć. Nie należy używać go w pomieszczeniach w których przebywają dzieci i alergicy.
 
środek na karaluchy, na pluskwy, proszek na mrówki, preparat na owady, środek na owady biegające
Zwalcza:
 
Meszki
Muchy
Osy
Owady latające

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Odstraszacz owadów w sprayu eliminujący z otoczenia owady latające. To skuteczny sposób na muchy, mole, ćmy i inne owady.

Uwagi:

Insektycyd szkodliwy dla organizmów wodnych, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Nie należy go przechowywać razem z żywnością, napojami, paszami dla zwierząt. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Zwalcza:

- muchy,
- komary,
- meszki,
- osy, i inne owady latające.

Sposób użycia:

Rozpylić środek w pomieszczeniu gdzie ma być przeprowadzona dezynsekcja z zamkniętymi drzwiami i oknami. Strumień aerozolu skierować na miejsca przewidywanego gromadzenia się i przebywania owadów. Rozpylanie preparatu rozpocząć od najdalszej jego części, cofając się do wyjścia. Czas opryskiwania pomieszczenia ok. 50 m3 (20 m2 powierzchni) powinien wynosić ok. 5 sekund. Po wykonaniu dezynsekcji wyjść i pozostawić pomieszczenie zamknięte na ok. 1 godzinę , a następnie dokładnie wywietrzyć.

Czas działania: działanie doraźne, od 1 h do 2 h.

Pojemność: 300 ml.
 
Kod EAN: 
5907596406191

W zestawie:


- 1x odstraszacz owadów w sprayu 300 ml

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator