LEAVEN
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.

Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 29,99 49,90

Skuteczny w działaniu

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy Dual Sonic poprzez emisje ultradźwięków jest w stanie zabezpieczyć hotele, szpitale, restauracje, mieszkania, domy przed działalnością gryzoni oraz robaków. Odstraszacz ultradźwiękowy jest w stanie w ciągu 6 tygodni pozbyć się wszystkich niechcianych robaków oraz gryzoni z miejsca odstraszania. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym tygodniu używania urządzenia. Ultradźwiękowy odstraszacz myszy po pierwszych kilku dniach emitowania ultradźwięków może zwiększyć ilość występujących owadów na danym obszarze. Jest to ściśle powiązane z czynnikiem opuszczania swoich kryjówek przez robaki oraz okoliczne owady. 

Bezpieczny dla otoczenia


Odstraszacz myszy poprzez emisje ultradźwięków o wysokiej częstotliwości  jest niesłyszalny przez większość ludzi oraz zwierzęt domowych. Ultradźwiękowy odstraszacz myszy wywołuje uczucie dyskomfortu u znajdujących się w pomieszczeniu robaków oraz gryzoni, intensywność i donośność dźwięków zmusza je po pewnym czasie do opuszczenia terenu na którym przebywają. Odstraszacz gryzoni nie szkodzi ludziom ani roślinom w żaden sposób. Odstraszacz owadów nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych. Ultradźwiękowy odstraszacz myszy znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie nie wolno korzystać z rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych w walce ze szkodnikami.

ultradźwiękowy odstraszacz robakówWłaściwości:

- bezpieczny dla ludzi oraz odstraszanych zwierząt,
- skutecznie odstrasza gryzonie oraz owady,
- duży zasięg działania do 230 m2,
- nie zawiera toksyn ani substancji chemicznych
- nie oddziałuje w żaden sposób na działanie urządzeń elektronicznych. 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Grupa docelowa 

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy Dual Sonic nadaję się do odstraszania szerokiej gamy gryzoni oraz robaków. Emitowane ultradźwięki wydobywające się z urządzenia nadają się do odstraszania gryzoni takich jak myszy, szczury, wiewiórki, kuny, łasice, wydry, bobry oraz inne. Odstraszacz myszy ultradźwiękowy może również zabezpieczyć teren przed działalnością owadów takich jak świerszcze, pchły, mrówki, komary, kleszcze, mole, karaluchy itp.. 

Zastosowana technologia

Ultradźwięki emitowane przez ultradźwiękowy odstraszacz insektów są dźwiękami o wysokiej częstotliwości występującymi po za obszarem słyszalności człowieka. Odstraszacz myszy generuję dźwięki w przedziale od 24 kHz do 45 kHz. Odstraszacz ultradźwiękowy automatycznie zmienia częstotliwość wysyłanych dźwięków tak aby odstraszane insekty i gryzonie nie mogły się do nich w żaden sposób przyzwyczaić. Emitowane dźwięki przez urządzenie nie czynią krzywdy odstraszanym zwierzętom.

Kultura pracy

Odstraszacz myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie 7 dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z urządzenia. Odstraszacz na szczury nie powinien być kładziony na dywanach oraz miękkich powierzchniach które absorbują roznoszenie się fal ultradźwiękowych czego konsekwencją jest zmniejszenie skuteczności zasięgu odstraszania. Odstraszacz myszy Dual Sonic dzięki zastosowanym podzespołom posiada niskie zapotrzebowanie na zużywany prąd.

Specyfikacja:

- wymiary: (dł. x szer. x wys.) 130/90/70 mm,
- waga: 170 gr,
- zasilanie: 220 – 240 V,
- pobór prądu: ok. 1,5 W,
- zakres częstotliwości: 24 – 45 kHz,
- ciśnienie akustyczne: 80 dB X 2 =160 dB,
- kąt działania: 260 st.
 


W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- ultradźwiękowy odstraszacz Dual Sonic,
- zasilacz sieciowy. 
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.
Elektryczny odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Super
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder