Pułapka na muchy Redtop wabiąca 3l. Worek na muchy.

Cena: 33,77 39,99

    33.77 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 9,90 zł zobacz szczegóły
pułapka na muchy redtop


Redtop na muchy - najlepsza pułapka na muchy wabiąca

Pułapka wabiąca RedTop dzięki przemyślanej konstrukcji i użytej mieszance wabiącej skuteczni wabi muchy do swojego mnętrza i nie pozwala im się z nigo wydostać. Dzięki obserwacji i wielu lat badań producentowi pułapki na muchy udało się stworzyć unikalną formułę, która przywabia muchy swym zapachem i jest jednocześnie ekologiczna i całkowicie biodegradowalna. Wlot do pułapki wabiącej muchy zaprojektowany został w ten sposób, że muchy, które dostaną się do środka nie mogą już z niej wylecieć - zostają uwięzione.
 
Pułapka Redtop to genialna pułapka na muchy, która wykorzystuje bezpieczną biodegradowalną przynętę, aby przyciągnąć muchy, a następnie je uwięzić by nie mogły uciec. Pułapki Redtop są niezwykle ekonomiczne, ponieważ nie używają elektryczności. Jedna pułapka może jednocześnie złapać do 20 000 much. Przynęta jest trwała przez 12 tygodni i jest szczególnie atrakcyjna dla samic much - zmniejsza liczebność kolejnych generacji.

Redtop działa na muszki owocówki, muchy odporne na pestycydy i łapie je do 10 razy szybciej niż alternatywne produkty. Nie działa na pszczoły miodne i trzmiele. Używany w ponad 27 różnych krajach od 1981 roku, sprawdzony i posiadający pozytywne opinie.


redtop na muchy

Pułapka wabiąca muchy Redtop to gwarancja ograniczenia liczebności much bez użycia preparatów biobójczych. Wkład do Redtopa w swym składzie jest ekologiczny i biodegradowalny - mączka białkowa. Dzięki specjalnemu zestawowi naprawczemu wymienisz zużyty i zanieczyszczony worek na muchy na nowy bez potrzeby ponownego wydawania pieniędzy na całą pułapkę na muchy. Worek na muchy wykonany jest z wyjątkowo grubej i odpornej folii, zapewniając długotrwałe działanie. 

  • Ekonomiczny - niski koszt, nie wymaga prądu
  • Przyjazny dla środowiska - bezpieczny dla żywności i jednorazowy
  • Skuteczny - pułapki do 20 000 much
  • Bardzo łatwy w użyciu


redtop, red top, redtop na muchy, pułapka na muchy wabiąca

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Pułapka na muchy RedTop używana jest w celu ograniczenia liczebności much. Idealnie sprawdza się w ogrodach, gospodarstwach, przy budynkach inwentarskich, w gospodarstwach agroturystycznych oraz wszędzie tam, gdzie występuje problem z muchami. Biodegradowalne komponenty substancji wabiącej pozwalają na stosowanie pułapki w gospodarstwach ekologicznych.
 
Sposób montażu:

Pułapka na muchy Redtop charakteryzuję się łatwością montażu. Do głównego pojemnika należy wsypać zawartość torebki wraz z substancją wabiącą (znajduję się w zestawie) i zalać 1 litrem wody. Pułapkę najlepiej jest zawiesić w nasłonecznionym miejscu (pod wpływem temperatury zacznie fermentować i wydzielać intensywny zapach). Po mniej więcej około 4 dniach osiągnie ona pełną wydajność.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PDF

W zestawie:

- 1x pułapka na muchy Redtop o pojemności 3l
- 1x wsad wabiący do pułapki Redtop
Oceny i komentarze użytkowników

10

10
Idealnie ściąga muchy z dużych odległości. Dość pojemna i bezobsługowa.
Napisał(a):

10

10
RE WE LA CJA
Napisał(a):
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Produkty pokrewne

BESTSELLER

5 SZTUK Redtop. Worek na muchy. Pułapka na muchy Redtop wabiąca 3l .

5 sztuk pułapek REDTOP o pojemności 3l pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu.

199,99 zł 159,90 zł

Zobacz

5 SZTUK Redtop Giant. Worek na muchy. Pułapka na muchy Redtop wabiąca 8l.

Pułapka na muchy Redtop 8l to jeszcze większa pojemność, która wystarcza na dłużej. Zestaw 5 sztuk z wabikami pozwala na zabezpieczenie chlewni, pastwiska, stajni itp.

212,99 zł 182,50 zł

Zobacz

Największy Redtop Giant 8l. Pułapka na muchy wabiąca. Worek na muchy.

Pułapka na muchy Redtop 8l to jeszcze większa pojemność, która wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie dla rolnictwa by pozbyć się much z chlewni, stajni czy okolic pastwisk zwierząt hodowlanych. Redtop 8l - wydajna i skuteczna.

48,90 zł 39,47 zł

Zobacz