Odstraszacz Ptaków i zwierząt - "ruchome oczy" firmy STV

Cena: 49,00 59,95

    49.00 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Zastosowanie:

Odstraszacz ptaków "ruchome oczy" jest niezwykle łatwym w montażu i mało inwazyjnym sposobem na płoszenie ptaków. Wizualna metoda odstraszania ptaków "ruchome oczy" polega na połączeniu oczu imitujących drapieżnika, odblaskowej powierzchni oraz ruchu wspomnianych oczu na wietrze. Połączenie wszystkich elementów daje większe szanse na przepłoszenie ptaków z miejsc narażonych na ich niepożądaną obecność. "Ruchome oczy"jako odstraszacz ptaków najbardziej polecany jest do montażu na balkonach, tarasach, ogrodach lub jako wspomagacze innych metod odstraszających ptaki w sadach i na polach uprawnych.  

Sposób działania:

Zestaw odstraszający ptaki "ruchome oczy" składa się z uchwytu mocującego oraz powierzchni odblaskowej z nadrukowanymi oczami imitującymi ptaka drapieżnego. uchwyt mocujący ma długość 1 metra - składa się z 2 odcinków po 50 cm. Szerokość powierzchni obrotowej to 28 cm a wysokość 13 cm.

ruchome oczy
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie

Gotowy zestaw odstraszający ptaki umieszcza się w miejscu narażonym na obecność ptaków w dowolny sposób, który spowoduje, iż odstraszacz będzie widoczny z daleka dla nadlatujących ptaków oraz powierzchnia odblaskowa będzie miała możliwość obracania się na wietrze.

Specyfikacja

- odblaskowa powierzchnia obrotowa wymiary: szerokość 28 cm, wysokość 13 cm.
- statyw mocujący długość 1m

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator