Neutralizator zapachów Eliminator. Dezodoryzator 600ml.

Cena: 25,49

    25.49 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
 

Skutecznie pozbądź się przykrych zapachów - efektywny neutralizator odoru Eliminator


Nowatorski preparat do neutralizacji odorów na drodze chemicznej dezaktywacji ich cząsteczek. Preparat usuwający zapachy pozwoli pozbyć się nawet najbardziej uporczywych aromatów. Eliminator usuwa setki organicznych i nieorganicznych substancji odoroczynnych. W wyniku reakcji chemicznej powstaje nowa nieaktywna zapachowo cząsteczka chemiczna, która łatwo ulega biodegradacji. Pomaga pozbyć się zapachu moczu zwierząt domowych oraz gryzoni i kun po deratyzacji.

Usuwa nawet najbardziej uporczywe zapachy!

Efekt neutralizacji, a w konsekwencji uzyskanie czystego powietrza jest natychmiastowy i spektakularny. Cechą charakterystyczną jest chemiczna dezaktywacja własności zapachowych cząsteczek poprzez reakcje chemiczną aktywnych składników z nieprzyjemnymi cząsteczkami odoroczynnymi. Nie jest to więc maskowanie odorów przy zastosowaniu wysublimowanych substancji zapachowych. 
 
neutralizator brzydkich zapachów, eliminator odoru
Właściwości

- Innowacyjna formuła chemicznej dezaktywacji własności zapachowych
- Szybki efekt neutralizacji przykrego zapachu
- Wygodny sposób użycia dzięki atomizerowi
- usuwa nawet najbardziej uporczywe zapachy!
- usuwa zapach moczu zwierząt domowych oraz gryzoni i kun po deratyzacji
- Przyjemny zapach
- Wyjątkowo ekonomiczny, wystarczy niewielka ilość aby preparat zaczął działać
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie

Preparat znajduje swoje zastosowanie w miejscach takich jak:

- toalety publiczne,
- pomieszczenia składowania odpadów,
- przedsiębiorstwa produkcji spożywczej,
- zakłady utylizujące, 
- sortownie,
- oczyszczalnie ścieków,
- wszystkie miejsca gdzie uciążliwość zapachowa pogarsza samopoczucie i komfort pracy.
- usuwa zapach moczu zwierząt domowych

Eliminator jest mieszaniną ekstraktów pochodzenia roślinnego utworzoną w określony sposób w specjalnych proporcjach, charakteryzującą się trwałymi reakcjami chemicznymi ze związkami złowonnymi. Preparat charakteryzuje się przyjemnym zapachem, co znacznie ułatwia jego stosowanie.

 

neutralizator przykrych zapachów, eliminator odoru
Sposób użycia

Przekręcić końcówkę rozpylacza i rozpylić niewielką ilość preparatu w pomieszczeniu, poddawanym dezodoryzacji. Stosowanie preparatu nie stwarza większego niebezpieczeństwa dla stosującego Tym niemniej stosujący muszą zachować podstawowe postępowania w zakresie higieny i bezpieczeństwa.
 
Okres ważności: 24 miesiące od daty produkcji.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu na pchły w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator