Best-Pest
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.

ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.

Cena: 32,99

Skuteczne połączenie
Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą 5l do oprysków chemicznych.
Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą 5l do oprysków chemicznych.

Cena: 79,00 zł
64,90 zł

Skuteczne połączenie
Silny lep na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect rolka 10m.
Silny lep na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect rolka 10m.

Cena: 27,99 zł
24,99 zł

best pest logo


Zabójczo skuteczny granulat na muchy do przygotowania oprysku! 

Obecność much w naszym najbliższym otoczeniu może przysporzyć nam wielu problemów. Przenoszą one choroby i bakterie, które mogą zagrażać zdrowiu człowieka, a także najzwyczajniej odraża nas ich wygląd. W gospodarstwach duża liczebność much może przenosić patogeny oraz irytować zwierzęta hodowlane. Z tych oraz innych powodów chcemy się pozbyć much. W takiej sytuacji należy sięgnąć po sprawdzone, skuteczne rozwiązanie - granulat na muchy do przygotowania oprysku od cenionego producenta - firmy Best. Ascyp Granulat na Muchy jest niezwykle silnym preparatem o działaniu pokarmowym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach, oborach, chlewniach i innych pomieszczeniach inwenarskich.
 
Środek na muchy na okna
 
Preparat na muchy ASCYP sprawdzi się również jako środek na muchy na okna. Wystarczy przygotowany wcześniej roztwór nanieść przy pomocy pędzla malarskiego na faramugi, lampy i inne miejsca gdzie przesiadują muchy. Stworzysz w ten sposób zabójczą powierzchnie by skutecznie wytępić muchy.
 
 

środek na muchy, co na muchy, preparat na muchy
Skutecznie zwalcza:

- muchy, gzy, bąki, muchy końskie

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Przeznaczenie 

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się much z pomieszczeń idealnie do tego nada się preparat na muchy ASCYP w formie granulatu. Dzięki niemu problem much odejdzie w zapomnienie, a Ty będziesz mógł skupić się na swoich sprawach, a nie na brzęczącej nad uchem muchą. Środek ten ma działanie pokarmowe i kontaktowe, eliminując tym samym muchy z pomieszczenia. Preparat na muchy należy zastosować w postaci zawiesiny wodnej przeznaczonej do malowania lub do opryskiwania powierzchni. Środek Ascyp zabójczo skutecznym preparatem zwalczającym muchy.
 
Aż dwie substancje czynne i środek zabezpieczający przed przypadkowym spożyciem!

Posiada silne substancje czynne - imidaklopryd i tetrametrynę, które doskonale radzą sobie z eliminacją much. W składzie preparatu na muchy znajduje się bardzo gorzka substancja - benzoesan denatonium, która zniechęca do przypadkowego spożycia przez człowieka i zwierzęta hodowlane.

środek na muchy, preparat na muchy, co na muchy
Sposób użycia

Granulat na muchy ASCYP można użyć na dwa sposoby:
 
1. Opryskiwanie powierzchni,
2. Malowanie powierzchni.

Pierwszym z nich jest opryskiwanie powierzchni. W zbiorniku opryskiwacz należy rozpuścić 500g preparatu w 4 litrach letniej wody i dokładnie wymieszać, aż roztwór będzie jednolity. Otrzymany roztwór preparatu wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni 100m2. Bezpośrednio należy opryskać ok. 30m2 powierzchni takiego pomieszczenia. Opryskiwanie wykonać w miejscach gromadzenia się much, tj. ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi. 

Uwaga! Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

Drugim sposobem użycia środka na muchy jest malowanie powierzchni. W osobnym pojemniku należy rozpuścić 250g preparatu 200ml ciepłej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitej lepiej zawiesiny do malowania. Otrzymana zawiesina wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2. Sposób wykonania zabiegu: Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30cm lub pasy kartonu/folii polietylenowej i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much (wymienione wyżej). W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów. Preparat osiąga pełną skuteczność po 24 godzinach. W przypadku ponownego pojawienia się insektów zabieg należy powtórzyć. 
 
Aby uniknąć powstania oporności owadów zaleca się stosować naprzemiennie z preparatami z innej grupy chemicznej. Po utracie skutecznego działania preparatu zaimpregnowane (pomalowane lub opryskane) powierzchnie dokładnie oczyścić, tablice usunąć lub ponownie nanieść na nie zawiesinę preparatu.
 
Substancje czynne: 
 
- imidaklopryd (50g/kg),
- tetrametryna (5g/kg).

Numer pozwolenia: 5286/13
Pojemność: 125g

Można stosować w wyższych temperaturach (20 do 30 stopni Celsjusza).
 
Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 

 
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.
ASCYP oprysk na muchy. Trutka na muchy, granulat 125g.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder