Monagro
Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.

Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.

Cena: 139,00

Pewny sposób na owady

Środek owadobójczy o silnym działaniu biobójczym przeznaczony do wykonywania oprysków na owady w zaawansowanych działaniach dezynsekcyjnych. Przeznaczony do zwalczania much, much końskich, komarów tygrysich, ochotkowatych (powierzchnie porowate, gładkie) oraz karaczanów, rybików cukrowych oraz trojszyków (powierzchnie gładkie). Może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników na zewnątrz.: zewnętrzne fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, przy pojemnikach na odpady oraz wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności.

permexZastosowanie 

- preparat na kleszcze,
- preparat na muchy,
- preparat na rybiki cukrowe,
- preparat na komary tygrysie,
- preparat na karaluchy,
- preparat na prusaki,
- preparat na pchły,
- preparat na pluskwy.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na kleszcze

Permex 22 E stosuje się w stężeniu 0,6% w ilości 100 ml/m2. Stosować jako oprysk na owady spryskiwaczem ręcznym lub opryskiwaczem ciśnieniowym w przypadku większych powierzchni. Właściwości biobójcze uzyskujemy już po 2 godzinach od zastosowania środka na owady.

Pozwolenie Nr. 5169/13

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 1000 ml
 

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na osy: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

UWAGA: Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.
Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.
Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.
Permex 22 E. Środek owadobójczy. Insektycyd. 1000 ml.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator




  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder