Best-Pest

Trutka na mrówki faraona. Preparat, środek Best 3x2,5g.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 24,99

best pest logoSkuteczna trutka na mrówki faraona

Trutka na mrówki faraona wykorzystuje specjalistyczną wiedzę na temat sposobu życia mrówek faraona, a środek owadobójczy znajdujący się w specjalnym karmniku występuje wraz z wyjątkowo silnym wabikiem. Trutka jest traktowana przez mrówki faraonki jako źródło pokarmu i przenoszona do gniazda przez robotnice. Dzięki temu cechuje się zabójczą skutecznością by wytępić mrówki faraona kompleksowo - królową mrówek wraz z całą kolonią.
 
Najczęstsze miejsca występowania mrówki faraona to ubytki w murach, wszelkie nieszczelności m.in. pod panelami, parkietami, flizami, boazerią, a nawet mogą osiadać między kartkami papieru w domowych biblioteczkach. 
 
 

trutka na mrówki faraona, trutka na faraonki, best
Zwalcza:

- mrówki faraona

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Środek owadobójczy w proszku zapewniający zwalczanie mrówek faraona. Należy do insektycydów o działaniu pokarmowym.
 
Sposób użycia

1. Trutkę należy umieścić wzdłuż ścieżek mrówek w bezpośrednim ich pobliżu. W przypadku, gdy ścieżki biegną poziomo lub są spadziste karmniki należy umieścić tuż pod nimi. 
 
2. W miarę możliwości trutkę umieścić w sąsiedztwie gniazd mrówek, natomiast z daleka od źródła ogrzewania i wilgoci.

3. Plastikowe opakowanie należy przeciąć w miejscu kropkowanym na jego końcu i usuwając folię zabezpieczającą przykleić karmnik otworami ku górze lub na bok.
 
Dawkowanie

W mniejszych pomieszczeniach, tj. kuchnia i łazienka zalecaną dawką jest użycie 2-3 karmników trutki. Dawka ta może ulec zmianie w zależności od ilości aktywnych ścieżek mrówek znalezionych w pomieszczeniu. 
 
Kiedy trutka skończy się lub ulegnie zniszczeniu (np. zamoczeniu) należy wymienić karmnik na nowy. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca się pozostawienie trutki przez okres 3 miesięcy, nawet gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.


trutka na faraonki


Zawartość netto: 3 x 2,5g
 
Substancja czynna: S-metopren 0,5% 5g/1kg produktu
 
Pozwolenie nr 2341/05
W zestawie:

-proszek na mrówki Effect 100 g
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.blog odstraszanie baner

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Skuteczna trutka, polecam
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator