AROX
Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.

Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 75,00

Najlepszy oprysk na kleszcze w ogrodzie

Poranna kawa, relaks na boso w ogrodzie, dzieci bawią się z psem - trudno wymarzyć sobie lepszy początek dnia. Jednak obawa pozostaje - gdzieś tam w trawie czają się kleszcze. Obawa przed kleszczami jest bardzo uzasadniona. Kleszcze przenoszą masę chorób groźnych dla ludzi i zwierząt domowych. Jeśli odczuwasz strach przed kleszczem i koniecznie chcesz wytępić kleszcze, czytaj dalej.

Ogrodowy preparat na kleszcze Arox opracowano byś w końcu znalazł sposób na kleszcze w ogrodzie i mógł je skutecznie zwalczyć. Trudno jest czerpać pełną przyjemność z czasu spędzonego w ogrodzie i opalania się na leżaku gdy ciało ciągle pokryte jest preparatem na kleszcze. Wykonaj oprysk na kleszcze w ogrodzie i ogranicz stosowanie preparatów na kleszcze dla ludzi i zwierząt stosowanych na skórę. Arox na kleszcze i komary to produkt, z pomocą którego pozbędziesz się problemu z kleszczami i komarami w ogrodzie. Bezpieczny dla roślin (Twój trawnik i kwiaty będą nadal piękne jak zawsze).

Zabójczo skuteczny i wyjątkowo wydajny sposób jak wytępić kleszcze w ogrodzie

Preparat Arox oparto o środek owadobójczy EXIT 100. Przy odpowiednim zastosowaniu sprawdza się jako mocny oprysk na komary i kleszcze w ogrodzie. Wysokie stężenie cypermetryny - syntetycznego pyretroidu pozwala na uniwersalne zastosowanie i skuteczne zwalczanie pluskiew. EXIT 100 zastosowany wokół domu to również skuteczy środek na mrówki. 3 problemy załatwione 1 preparatem? Czemu nie!?

 150ml w 15l wody= 300m2 ogrodu bez kleszczy, komarów i mrówek!


środek na kleszcze do ogrodu, zwalczanie kleszczy w ogrodzie, jak pozbyć się kleszczy z ogrodu, co na kleszcze w ogrodzie
Zastosowanie 

- oprysk na kleszcze do ogrodutickout set, ogrodowy oprysk na kleszcze, oprysk przeciw kleszczom
- oprysk na komary do ogrodu
- zwalcza również mrówki


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na kleszcze

Preparat należy przed użyciem wstrząsnąć by umożliwić równomierne wymieszanie się składników. Stosować w rozcieńczeniu z wodą w proporcjach 5ml/l wody i aplikować przy użyciu standartowych opryskiwaczy plecakowych lub ręcznych. Opryskiwacz należy napełnić odpowiednią ilością wody oraz odmierzoną dawką środka owadobójczego. Następnie należy nim wstrząsać. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz spływania preparatu.
 
W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze ciśnieniowe dostępne TUTAJ, które znacznie ułatwią użycie tego produktu.
 

Wydajność i dawkowanie:
 150ml preparatu rozcieńczonego w 15l wody wystarcza na powierzchnię około 300 m kwadratowych. 


Każda butelka koncentratu posiada aplikator pozwalający na łatwe i bezpieczne przygotowanie cieczy roboczej.

 
Substancja czynna:
cypermetryna 100g/l

Pozwolenie Nr. 3302/07

Pojemność: 150ml

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

UWAGA: Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
  

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.
Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.
Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.
Oprysk na kleszcze. Środek, preparat Arox Exit 100 150ml.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Pierwsza wizyta na świeżo zakupionej działce, dwa kleszcze w nodze, po dziecku dwa szukające miejscówki, na psie sztuk 40. Po spryskaniu działki 2 tygodnie temu kleszczy brak, pies po 2 dniach na działce zero kleszczy. Polecam.
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder