AROX
Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.

Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.

Cena: 13,99

Najlepszy oprysk na kleszcze w ogrodzie

Poranna kawa, relaks na boso w ogrodzie, dzieci bawią się z psem - trudno wymarzyć sobie lepszy początek dnia. Jednak obawa pozostaje - gdzieś tam w trawie czają się kleszcze. Obawa przed kleszczami jest bardzo uzasadniona. Kleszcze przenoszą masę chorób groźnych dla ludzi i zwierząt domowych. Jeśli odczuwasz strach przed kleszczem i koniecznie chcesz wytępić kleszcze, czytaj dalej.

Ogrodowy preparat na kleszcze Arox opracowano byś w końcu znalazł sposób na kleszcze w ogrodzie i mógł je skutecznie zwalczyć. Trudno jest czerpać pełną przyjemność z czasu spędzonego w ogrodzie i opalania się na leżaku gdy ciało ciągle pokryte jest preparatem na kleszcze. Wykonaj oprysk na kleszcze w ogrodzie i ogranicz stosowanie preparatów na kleszcze dla ludzi i zwierząt stosowanych na skórę. Arox na kleszcze i komary to produkt, z pomocą którego pozbędziesz się problemu z kleszczami i komarami w ogrodzie. Bezpieczny dla roślin (Twój trawnik i kwiaty będą nadal piękne jak zawsze).

Zabójczo skuteczny i wyjątkowo wydajny sposób jak wytępić kleszcze w ogrodzie

Preparat Arox oparto o środek owadobójczy EXIT 100. Przy odpowiednim zastosowaniu sprawdza się jako mocny oprysk na komary i kleszcze w ogrodzie. Wysokie stężenie cypermetryny - syntetycznego pyretroidu pozwala na uniwersalne zastosowanie i skuteczne zwalczanie pluskiew. EXIT 100 zastosowany wokół domu to również skuteczy środek na mrówki. 3 problemy załatwione 1 preparatem? Czemu nie!?

Mała pojemność 10ml sprawdzi się w sam raz jako preparat na kleszcze do psiej budy. Preparat z powodzniem zwalczy również pchły. W przypadku dużych powierzchni sprawdź pozostałą ofertę oprysków na kleszcze w większych pojemnościach.

10ml w 1l wody=20m2 zabezpieczonej powierzchni.


środek na kleszcze do budy, preparat na kleszcze do budy, środek do zwalczania pcheł w budzieZastosowanie 

- oprysk na kleszcze do ogrodu
- oprysk na komary do ogrodu
- zwalcza również mrówki


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na kleszcze

Preparat należy przed użyciem wstrząsnąć by umożliwić równomierne wymieszanie się składników. Stosować w rozcieńczeniu z wodą w proporcjach 10ml/l wody i aplikować przy użyciu standartowych opryskiwaczy plecakowych lub ręcznych. Opryskiwacz należy napełnić odpowiednią ilością wody oraz odmierzoną dawką środka owadobójczego. Następnie należy nim wstrząsać. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz spływania preparatu.
 
W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze ciśnieniowe dostępne TUTAJ, które znacznie ułatwią użycie tego produktu.
 

Wydajność i dawkowanie:
 10ml preparatu rozcieńczonego w 1l wody wystarcza na powierzchnię około 20 m kwadratowych. 


Każda butelka koncentratu posiada aplikator pozwalający na łatwe i bezpieczne przygotowanie cieczy roboczej.

Substancja czynna:
cypermetryna 100g/l

Pozwolenie Nr. 3302/07

Pojemność: 10ml

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na osy: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.
Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.
Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.
Ogrodowy oprysk na kleszcze. Preparat Arox Exit 100 10ml.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder