Best-Pest
Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie

Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie

Cena: 379,00

best pest logo


Sprawdzony oprysk na komary do ogrodu posiadający pozytywne opinie użytkowników

Oprysk na komary Komaropen PBO to ciekły koncentrat przeznaczony do zwalczania komarów wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Swoje zabójcze dla komarów działanie zawdzięcza ekstremalnie silnemu działaniu etofenproksu i mocnemu synergetykowi jakim jest butotlenek piperonylu (PBO). 

Wydłużone działanie i trwałość

PBO pozwala wzmocnić działanie owadobójcze preparatu poprzez łatwiejsze przenikanie w trudno dostępne miejsca. Dzięki PBO preparat na komary wolniej odparowuje i lepiej przywiera do powierzchni. Dzięki temu preparat na komary w ogrodzie Komaropren PBO nie musi być już mieszany z innymi adjuwantami. Środek na komary Komaropren PBO pozwala skutecznie wytępić komary w ogrodzie. 

Wydajny środek na komary do oprysku

50 ml pozwala na przygotowanie 4l cieczy roboczej, która zabezpiecza aż 1 ha! Oprysk na komary w pojemności 1l pozwala na ochronę aż 20ha!

komaropren pboZastosowanie 

- oprysk na komary
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Przeznaczenie 

Preparat na komary w ogrodzie Komaropren PBO może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników w ogrodach i wewnątrz pomieszczeń tj. w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych itp.

Sposób użycia:

OPRYSKIWANIE - stosować ciecz roboczą w stężeniu 1% (np. 50ml preparatu rozcieńczyć w 5L wody). Opryskiwać miejsca zacienione, spokojne zakamarki i naroża ścian, altany, zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia posesji tworząc w ten sposób barierę insektycydową. Produkt nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Nie opryskiwać miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi.
 
ZAMGŁAWIANIE- sporządzić ciecz roboczą w proporcji 1L preparatu KOMAROPREN + 2L wody + 1 L nośnika uzyskując 4L cieczy roboczej wystarczającej do zamgławiania 1ha. Zaleca się wykonanie zabiegu metodą termiczną (mgła na gorąco).

 
W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze ciśnieniowe dostępne TUTAJ, które znacznie ułatwią użycie tego produktu.
 
Wydajność: 4 l cieczy roboczej/ ha

Substancja czynna:
Etofenproks - 100 g/ l
Butotlenek piperonylu/ PBO – 200 g/ l

Pozwolenie Nr. 5745/14

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 1l

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na osy: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

UWAGA: Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy przeznaczony dla użtkowników profesjonalnych. Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.
 
Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie
Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie
Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie
Komaropren PBO 1l. Oprysk na komary w ogrodzie
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder