PEST-X
Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.

Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.

Cena: 69,99 72,99

pest-x-logo

Samochodowy odstraszacz kun, myszy i szczurów

Problem szkodliwego działania kun i gryzoni w samochodach jest niemal tak samo powszechny. Zwierzęta te często gryzą okablowanie i inne elementy silnika naszych samochodów. Samochodowy odstraszacz kun, myszy i szczurów Pest-X to znakomite rozwiązanie, żeby skutecznie pozbyć się kun i gryzoni z samochodu. Montowany w silniku odstraszacz kun pozwoli nam zapomnieć o problemie tworzonym przez te zwierzęta. 

odstraszacz kun, samochodowy odstraszacz kun

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Urządzenie wytwarza zmienny/modulowany sygnał ultradźwięków. Niższe zakresy fal ultradźwiękowych wpływają na większe zwierzęta (np. koty, kuny), podczas gdy wyższe fale ultradźwiękowe są bardziej niepokojące dla mniejszych szkodników (kuny, myszy, szczury). Ultradźwięki emitowane przez urzadzenie będa odbijaly się pod maską pojazdu, tworząc w ten sposób pole ultradźwiękowe chroniace pojazd przed gryzoniami. Jeżeli nie możesz usłyszeć przetwrnikow lub ultradźiweków, nie oznacza to dysfunkcjii urzadzenia - ultradźwięki są niesłyszalne dla człowieka.
 
Montaż urządzenia:

PR-12.1 musi być zainstalowany pod maska pojazdu w pobliżu silnika, z dala od źródeł wysokiej temperatury. Podłącz urządzenie przy pomocy przewodów do odpowiednich klem akumulatora. Podłącz czerwony przewód do "+" i czarny przewód do "–". Po podłączeniu zaczyna migać zielona dioda wskazująca prawidłową pracę urzadzenia. Jeżeli urzadzenie jest podlaczone do stacyjki samochodowej, bedzie ono dostepne w statusie „OFF” gdy zaplon jest właczony. Gdy zapłon jest wyłączony status urzadzenia zmieni sie na „ON”. Jezeli przełącznik jest umieszczony na desce rozdzielczej, powinna być wlaczona opcja ON za kazdym razem gdy zaplon samochodu jest wyłączony (upewnij sie, że przełącznik POWER ON na urzadzeniu jest wlaczony przez caly czas).
 
Montaż urządzenia powinien zostać wykonany w wyspecjalizowanym warsztacie samochodowym.

Odstraszacz kun należy podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Czarny kabel podłączyć do bieguna dodatniego, brązowy zaś do bieguna ujemnego. W celu zwiększenia trwałości urządzenia można podłączyć szary kabel do zacisku akumulatora odpowiadającego za zasilanie stacyjki oraz radia samochodowego. Przy takim podłączeniu odstraszacz włącza się, gdy silnik jest wyłączony, a wyłącza się, gdy silnik jest włączony. 

Jeżeli w Twoim samochodzie są już uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie ostraszacza było skuteczne.

Specyfikacja:
 
Zasilanie: 12V-DC
Zużycie energii: 1W
Zakres częstotliwości: 20000-30000 Hz
Efektywna powierzchnia: 20 m.kw.

Zestaw zawiera:

- samochodowy odstraszacz firmy Pest-X
- instrukcja obsługi
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.
Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.
Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.
Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni 12V Pest-X.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder