ANTYKUNA
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.

Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 179,00 204,99

Skuteczne połączenie
odstraszanie kun

Skuteczny odstraszacz kun do samochodu + GRATISY

Odstraszacz kun ANTYKUNA Podwójny do samochodu przeznaczony jest do odstraszania kun od samochodów o zabudowanych silnikach z osłonami z tworzyw sztucznych, gdzie wymagane jest zabezpieczenie obu stron silnika. Odstraszacz samochodowy ANTYKUNA to DWA ODRĘBNE ODSTRASZACZE połączone szeregowo emitujące niezależnie silne, modulowane ultradźwięki! Wyposażone zostały aż w dwa głośniki o szerokim polu działania ultradźwięków. Inne firmy montują płytki piezo, które nie zapewniają skutecznej emisji ultradźwięków. To najlepszy odstraszacz kun, który jako jedyny sprawdza się w dużej przestrzeni komór silnika samochodów typu SUV, jeep, czy aut terenowych i Van. Doskonale sprawdza się w samochodach takich jak KIA WENGA, Hyundai IX20, Toyota RAV4, Audi Q3, Q5, Q7, A6, a*, BMW X1, X3, X5, 3,4,5,6,7, Mercedes oraz samochodów bez osłony pod silnikiem.

Zaawansowany mikroprocesor zaprogramowany na emitowanie zmiennych ultradźwięków gwarantuje, że słuch kuny atakowany jest ciągle nowymi sygnałami, które dla niej są nie do zniesienia. Kuna nie ma szans się do tego przyzwyczaić. Dwa odstraszacze zamontowane w różnych miejscach pozwalają na ochronę całej komory silnika. Zamknij swoje auto przed kuną i gryzoniami!

GRATIS

- Odstraszacz kun w sprayu No Marten 300ml

- Zawieszka odstraszająca kuny i gryzonie KUNAGONE

Prosty samodzielny montaż

Samochodowy odstraszacz kun posiada pełen zestaw do samodzielnego montażu i instrukcję. Instalacje odstraszacza kun wykonasz sam. Nie potrzebujesz do tego pomocy mechanika i specjalistycznej wiedzy! To jest przewaga odstraszacza ANTYKUNA nad innymi odstraszaczami kun do auta. Wystarczy jedynie odpowiednio rozmieścić głośniki odstraszacza na kuny i podłączyć przewody do akumulatora. Montując ANTYKUNĘ nie tracisz gwarancji na Twój samochód. Podłączenie urządzenia nie wywołuje błędu komputera, jest nie do wykrycia przez diagnostykę. Odstraszacz przed wizytą w serwisie możesz w prosty sposób zdemontować.

antykuna odstraszacz kun do auta, samochodowy odstraszacz kun, no marten, kunagone

Bezpieczny dla samochodu

ANTYKUNA PODWÓJNY MINI charakteryzuje się znikomym poborem prądu, a zastosowany bezpiecznik zabezpiecza elektronikę silnika. 

Potwierdzone działanie

Odstraszacz ANTYKUNA przetestowało już tysiące kierowców. ANTYKUNA chroni auta flotowe, ciężarówki, taksówki i auta prywatne. Jeśli jesteś profesjonalnym kierowcą, samochód jest Twoim narzędziem pracy. Chroniąc auto przed kuną zabezpieczasz swój biznes! Bądź mądry przed szkodą i zaoszczędź na niepotrzebnych kosztach naprawy samochodu.

POLSKI produkt

W przeciwieństwie do innych firm całe urządzenie powstaje na terenie naszego kraju. Producent gwarantuje jego niezawodne działanie poparte badaniami laboratoryjnymi. Odstraszacz na kuny zaprojektowano specjalnie do skutecznego odstraszania kun, myszy i szczurów od auta. Każdy odstraszacz ANTYKUNA został sprawdzony przed oddaniem w Twoje ręce. 

WSPIERAJĄC POLSKICH PRODUCENTÓW WSPIERASZ POLSKĄ GOSPODARKĘ! 

Właściwości

- 2x odstraszacz kun połączone szeregowo (2w1) 
- wodoodporny głośnik
- szeroki stożek emitowanych ultradźwięków
- zaawansowany mikroprocesor
- zmienne ultradźwięki
- prosty, samodzielny montaż bez utraty gwarancji na samochód!
- 3 lata gwarancji producenta!
- odstraszacz w sprayu No Marten oraz zawieszka odstraszająca KUNAGONE gratis!


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Odstraszacz kun ANTYKUNA PODWÓJNY MINI działa na zasadzie wysyłania ciągle zmiennych ultradźwięków. Ultradźwiękowy odstraszacz kun ma zaprogramowany mikroprocesor, który zapewnia skuteczne działanie przez emisję uciązliwych i irytujących dla gryzoni i kun sygnałów dźwiękowych. Dwa urządzenia połączone szeregowo możesz rozmieścić tak by emitowały ultadźwięki w różnych kierunkach, z których mogą wnikać kuny.

 
 
Montaż urządzenia:

Odstraszacz kun należy zamontować za pomocą załączonych do zestawu opasek montażowych lub wkrętów do podwozia pod maską silnika. Urządzenie nie może dotykać gorących lub ruchomych części (np. kolektor wydechowy, wentylator, itp.). Odstraszacz powinien zostać zamontowany w komorze silnika tak, aby zapewnić możliwie jak najlepsze, swobodne rozprzestrzenianie się ultradźwięków pod maską silnika, bez wygłuszenia go przez materiały izolacyjne. Jeżeli obszar pod maską jest bardzo duży i rozgałęziony,wówczas może być wymagane założenie odstraszacza ANTYKUNA PODWÓJNY.

Jak zamontować odstraszacz kun w samochodzie?

1. Sprawdź czy zestaw jest kompletny.
2. Znajdź miejsce, w którym zamontujesz urządzenie mając na uwadze długość przewodów urządzenia.
3. Zamontuj urządzenie za pomocą załączonych wkrętów lub opasek montażowych.
4. Podłącz przewody urządzenia do klem akumulatora. Czerwony (+) kabel podłączyć do bieguna dodatniego, niebieski (-) do bieguna ujemnego. Nie musisz w tym celu nawet odkręcać nakrętek na klemach. Końcówki montażowe są skonstruowane tak, że wystarczy jedynie odkręcić nakrętkę klemy do takiego poziomu by wsunąć końcówkę przewodu i dokręcić śrubę. Taka konstrukcja kabli zasilających pozwala również na łatwy demontaż urządzenia.
5. Po dokręceniu nakrętek na urządzeniu zapali się migająca dioda LED, a urządzenie zacznie emitować zmienne ultradźwięki.
6. Jeżeli nie zapaliła się dioda sprawdź poprawne podłączenie przewodów.
 
Jeżeli w Twoim samochodzie są już uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie ostraszacza było skuteczne.

Specyfikacja:
 
- napięcie robocze: 12 V
- pobór prądu: max. 100mA
- częstotliwość 18-35 kHz
- ciśnienie akustyczne ok. 72 dB
- kąt emisji ultradźwięku: 2x 160º

- bezpiecznik: ok. 0,2 A

Zestaw zawiera:

- samochodowy odstraszacz ANTYKUNA
- odstraszacz kun w spray No Marten 300ml
- zawieszkę odstraszającą kuny i gryzonie KUNAGONE
- wkręty
- opaski montażowe
- podkładki i nakrętki pasujące do klem akumulatora
- instrukcja obsługi
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Skuteczny odstraszacz kun do samochodu. Antykuna 12V Podwójny.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Odkąd używam odstraszacza, ślady aktywności zwierząt pod maską auta zniknęły, także polecam wszystkim z podobnym problemem.
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder