250g. Trutka na myszy, gryzonie. One Shot pasta na gryzonie.

Cena: 9,99

    9.99 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Skuteczne połączenie

Jak pozbyć się gryzoni?Jeśli masz problem z gryzoniami ryjącymi Ci działkę, a Twój ogród wygląda jak po przejściu małego tornada to trutka w formie pasty rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Trutka na gryzonie One Shot w formie pasty zamkniętej w saszetkach pozwala na pozbycie się efektu podejrzliwości u gryzoni. Opóźnione działanie nie powoduje zaniepokojenia i sprawia że zwierzęta nie kojarzą śmierci członka grupy z trutką.

Zawiera gorzką substancję zniechęcającą ludzi do spożycia

trutka na gryzonie, pasta na gryzonie

Szybka w działaniu

Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego aby trutka na gryzonie w saszetkach zaczęła działać. Producent zaleca sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

Miejsce użycia

Trutkę w formie pasty umiescić w miejscach, gdzie widoczne są oznaki bytowania i działalności gryzoni (wykopane kopce, rozkopana ziemia itp). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Trutka idealnie nadaje się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych oraz gospodarstwach rolnych (z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych).

Zalecenia

W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
 
W opakowaniu znajduję się:

- Trutka w formie pasty One Shot 250g

Skład:

-Difenacum 0,05 g/kg, Bitrex

Nr pozwolenia: PL/2016/0206/MR

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
Zobacz również:


Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator