Lep na szczury, myszy. Pułapka lepowa na gryzonie.


Lepy na myszy, szczury to skuteczny sposób by pozbyć się szczurów z domu, magazynu, piwnicy i garażu i wytępić myszy. Lepy na szczury z wabikiem (atraktantem) to bardzo skuteczna metoda na szczury wspomagająca inne metody zwalczania gryzoni. Gryzoń zwabiony silnym atraktantem spożywczym przykleja się do kartonowego lub plastikowego arkusza wypełnionego silnym lepem na gryzonie. Pułapka klejowa na myszy zazwyczaj jest mniejsza od lepu na szczury. Pułapki lepowe na szczury i myszy to również sprawdzona metoda wspomagająca trutki na szczury ceniona przez profesjonalistów i posiadająca wysoką skuteczność i pozytywne opinie użytkowników. W przypadku niskich temperatur w zimie powinno się stosować mrozoodporny lep na gryzonie.

Wybierz najlepszy lep na szczury i myszy. My wybraliśmy najlepsze rozwiązania posiadające pozytywne opinie profesjonalnych użytkowników.

Katalog

Pułapka na szczury, klejowa STV 183, lep na szczury (2 sztuki).

Pułapka na szczury klejowa nadaję się do ochrony miejsc takich jak domy, mieszkania, szpitale, motele. Pułapka na szczury nie zawiera trucizn ani substancji toksycznych, jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.

17,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, szczury, lep na szczury. Catchmaster Mrozoodporny.

Jedyny mrozoodporny lep na szczury działający nawet do -18°C! Silny klej i aromatyczny atraktant.

21,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, klejowa STV 182, lep na myszy (2 sztuki).

Pułapka na myszy klejowa nadaję się do ochrony miejsc takich jak domy, mieszkania, szpitale, motele. Pułapka na myszy klejowa nie zawiera trucizn ani substancji toksycznych.

22,99 zł

Zobacz

5x lep na myszy, szczury. Pułapka lepowa, klej na gryzonie.

Lep na myszy i gryzonie. Silny klej na myszy 5 sztuk Wymiary 23 x 15 cm.

29,70 zł

Zobacz

10x Pułapka klejowa na myszy. Lep na gryzonie.

10x Pułapka klejowa na myszy. Lep na gryzonie. Wymiary 23 x 15 cm.

55,70 zł

Zobacz