Katalog

Pułapka na mole kuchenne. Vaco 2 szt. Lep na mole spożywcze.

Wyłapuje dorosłe mole spożywcze, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole kuchenne jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

Diptron fogger, środek na karaluchy.

DIPTRON Fogger- to bardzo mocny insektycyd natychmiast zabijający insekty postaci wydajnego aerozolu- opakowanie wystarcza do dezynsekcji mieszkania o kubaturze ok. 80 m3. Pojemność 150 ml.

39,99 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 400ml

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 400ml.

29,99 zł 23,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze.

Pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne.

4,25 zł

Zobacz

Paralizator na owady Bros Zielona Moc. Spray zamrażający owady 300ml.

Innowacyjny spray zamrażający przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających. Środek zwalcza pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy i mole. Pojemność 300ml.

17,99 zł

Zobacz

Trójdzielna pułapka na mole kuchenne, spożywcze Panko 1 arkusz po 3 sztuki.

Trójdzielna pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne. Skutecznie odławiają mkliki i omacnice.

12,99 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 600ml

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 600ml.

34,99 zł 29,59 zł

Zobacz

VACO Wkład płyn do Elektro na komary, mole i muchy 45ml

Wkład do VACO Elektro na komary, mole i muchy. Płyn uzupełniający 45 ml.

16,99 zł

ZobaczJak pozbyć się moli kuchennych? Mole w kuchni.

Sposób na mole kuchenne? Mole spożywcze - ich larwy - żywią się pokarmem roślinnym. Mole w suszonych grzybach, kaszy czy innych przetworach zbożowych to częsty widok w kuchni. Odradzamy używanie silnych środków owadobójczych w obecności miejsca składowania żywności. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się feromonowe pułapki na mole. Umieszczone w miejscach bez przeciągów (z dala od okna czy wentylatora), by zapewnić właściwe uwalnianie feromonów wabiących mole pozwalają wytępić plagę moli. Gdy kartonik pułapki na mole kuchenne się zapełni zwyczajnie ją wyrzucasz. To rozwiązanie przyjazne dla środowiska i żywności w kuchni. Problem z molami zakończy się na dobre jeśli zrobisz dokładny przegląd produktów spożywczych. Porażone larwami produkty spożywcze należy niezwłocznie wyrzucić. Pierwszymi oznakami obecności moli są delikatne pajęczynki w opakowaniu produktu spożywczego. To świadectwo obecności larwy moli. To ważne, bo jeśli nie zlikwidujesz larw moli, dorosłe osobniki pojawią się znów za jakiś czas! Najlepiej przechowywać produkty narażone na atak moli kuchennych w lodówce.

Jak działa pułapka na mole? To kartonik pokryty jednostronnie bardzo silnym klejem z feromonami moli kuchennych. Samce mola zmieniają się z larwy w dorosłego owada wcześniej niż samice. Pułapka feromonowa wabi je do lepu na mole i ten przykleja się do powierzchni klejącej. Uniemożliwia to dalsze rozmnażanie się moli spożywczych. Samiczki, które pojawią się później nie mogą znaleźć partnera. Takiego działania nie zapewniają żadne domowe sposoby na mole spożywcze.