Lampa owadobójcza


Lampa owadobójcza to urządzenie idealne do użytku pod dachem np. kuchnia, hotel, domek kempingowy oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Dostępne w naszej ofercie lampy na owady znajdą zastosowanie profesjonalne w sklepach, masarniach, piekarniach, supermarketach, barach oraz restauracjach.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Lampa owadobójcza WH 15m2 WindHager

Lampa owadobójcza przeznaczona do użytku domowego z możliwością podwieszenia pod dachem np. kuchnia, hotel, domek kempingowy - wszędzie gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana.Do 15m2.

59,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza WH 20m2 WindHager

Lampa owadobójcza domowa. Lampa idealna do użytku pod dachem np. kuchnia, hotel, domek kempingowy oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Do 20m2

70,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na komary do kontaktu STV.

Lampa owadobójcza to śmiertelna pułapka na komary i inne niepożądane owady latające. Lampy owadobójcze z powodzeniem wabią i zabijają muszki owocówki, mole ubraniowe i mole spożywcze (mklik mączny).

85,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Pułapka na muchy i komary STV.

Lampa owadobójcza to śmiertelna pułapka na muchy, komary i inne niepożądane owady latające. Lampy owadobójcze mogą posłużyć jako pułapki na muszki owocówki, mole ubraniowe i mole spożywcze (mklik mączny).

95,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza WH 35m2 WindHager

Lampa owadobójcza do domu. Lampa idealna do użytku pod dachem np. kuchnia, hotel, domek kempingowy oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Do 35m2.

99,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza WH 50m2 WindHager

Lampa owadobójcza przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w sklepach, masarniach, piekarniach, supermarketach, barach oraz restauracjach. Do 50m2!!

199,00 zł

Zobacz